headerimg

Zaalwacht, fluiten en tellen

Wil je dit schema als pdf klik dan hier.

Zaalwacht Martien Meulendijks Jochen Uitterlinden      
  Jos Leenders     scheidsrechter Teller
Datum Tijd Team thuis Team uit Code    
11-01-2020 14:00 Were-Di MB 2 Nuvo'68 MB 1 MB2G2-FB Nils Raijmakers Vieve Biemans / Iris van de Ven
11-01-2020 14:00 Were-Di MB 1 VC Unitas MB 1 MB2H2-AB Jeroen Egelmeers Britt v Dijk / Suze Verbakel
11-01-2020 16:00 Were-Di MC 1 VC Polaris MC 1 MC2H2-AB Jochen Uitterlinden Maud Adriaans
11-01-2020 16:00 Were-Di DS 3 Detac DS 2 D3J2-AC Martien Meulendijks Milou Grassens
11-01-2020 16:00 Were-Di HS 1 Shock '82 Cuijk HS 1 H1E-LF Harry van Oort Imke Heesakkers
             
             
Zaalwacht Wim Driessens Marleen Tielemans      
  Henk Leenders     scheidsrechter Teller
Datum Tijd Team thuis Team uit Code    
18-01-2020 14:00 Were-Di JC 1 DKJO JC 1 JC2F2-BC Frans van de Velden Puck Hofs / Hailey Brouwers
18-01-2020 14:00 Were-Di MB 2 VCE/PSV MB 4 MB2G2-FE Brian van de Ligt Roos Janssen / Britt van den Elzen
18-01-2020 14:00 Were-Di DS 2 VCE/PSV DS 2 D2H-GD Tim van de Hurk Sylvie van de Eijnde / Luna Hurkmans
18-01-2020 16:00 Were-Di DS 3 VCP DS 2 D3J2-AB Anette van de Heijden Anouk van de Eijnde / Luca Jansen
18-01-2020 16:00 Were-Di MC 1 Skunk MC 2 MC2H2-AD Anne Goossens Romy van oosterwijk / Lucas Aerts
18-01-2020 16:00 Were-Di HS 1 VC Volt HS 4 H1E-LK Karlijn Verhofstad Maureen Boonaerts / Ot van Duijnhoven
18-01-2020 18:00 Were-Di MB 1 Spirit MB 2 MB2H2-AD Sanne van de Hurk Anne van Gend / Janske Spierings
18-01-2020 18:00 Were-Di DS 1 Flamingo's'56 DS 2 DPC-GD Regio Maartje Rutten / Xanne van de Valk
             
             
Zaalwacht Harrie Leenders Jochen Uitterlinden      
  Jos Leenders     scheidsrechter Teller
Datum Tijd Team thuis Team uit Code    
01-02-2020 14:00 Were-Di JC 1 Skunk JC 1 JC2F2-BF Jochen Uitterlinden Iwan Vorstenbosch / Meijke Adriaans
01-02-2020 14:00 Were-Di DS 2 TFC DS 2 D2H-GB Martien Meulendijks Dennis van oosterhout / Sien de Bont
01-02-2020 16:00 Were-Di DS 3 Apollo Mill DS 2 D3J2-AD Maud van de Eijnde Lucie Boleckova  / Linde Lucius
01-02-2020 16:00 Were-Di MC 1 Apollo Mill MC 2 MC2H2-AE Marsja van de Leest Indy Tunnissen / Tess van Dommelen
01-02-2020 16:00 Were-Di HS 1 Peelpush HS 2 H1E-LJ Ger Lathouwers Imani Croymans / Reno Heesakkers
01-02-2020 18:00 Were-Di DS 1 SOMAS/Activia DS 4 DPC-GB Regio Janneke Nouwen
01-02-2020 18:00 Were-Di MB 2 Skunk MB 1 MB2G2-FC Jeroen Smits Samira Vogels 
             
             
Zaalwacht Martien Meulendijks      
Datum Tijd Team thuis Team uit Code    
8-2-2020 16:00 Were-Di MB 2 Bladel MB 2 MB2G2-FA Jochen Uitterlinden Martien Meulendijks
             
             
Zaalwacht Wim Driessens        
  Henk Leenders     scheidsrechter Teller
Datum Tijd Team thuis Team uit Code    
07-03-2020 16:00 Were-Di MC 1 Spirit MC 2 MC2H2-AC Renee Lange Steffie van lankveld / Teun Leenders
07-03-2020 16:00 Were-Di DS 3 TFC DS 3 D3J2-AE Martien Meulendijks Anouk van de Eijnde / Sven Daniels
07-03-2020 16:00 Were-Di HS 1 Bedovo HS 1 H1E-LI Ger Lathouwers Elke Dekkers / Steyn Luursema
07-03-2020 18:00 Were-Di DS 1 TFC DS 1 DPC-GK Regio Vieve Biemans
07-03-2020 18:00 Were-Di JC 1 MVC De Hangar JC 1 JC2F2-BE Frans van de Velden Britt van Dijk
             
             
Zaalwacht Martien Meulendijks      
  Harrie Leenders     scheidsrechter Teller
Datum Tijd Team thuis Team uit Code    
21-03-2020 14:00 Were-Di DS 2 S/H Coppelmans DS 3 D2H-GI Tim van der Hurk Eline Megens
21-03-2020 16:00 Were-Di HS 1 Havoc HS 1 H1E-LH Karlijn Verhofstad Dienke Merks
21-03-2020 18:00 Were-Di MB 1 S/H Coppelmans MB 1 MB2H2-AE Frans van de Velden Lucie Boleckova
21-03-2020 18:00 Were-Di DS 1 Apollo Mill DS 1 DPC-GI Regio Robin Bouman
             
             
Zaalwacht Wim Driessens Marleen Tielemans      
  Jos Leenders     scheidsrechter Teller
Datum Tijd Team thuis Team uit Code    
04-04-2020 14:00 Were-Di JC 1 Bedovo JC 1 JC2F2-BD Sander vd Crommenacker Kevin Robbescheuten
04-04-2020 14:00 Were-Di MB 2 VVC Best MB 2 MB2G2-FD Jeroen Egelmeers Brian van de Ligt
04-04-2020 16:00 Were-Di MC 1 Detac MC 2 MC2H2-AF Jochn Uitterlinden Marleen Tielemans / Noor van de Steen
04-04-2020 16:00 Were-Di HS 1 Civitas HS 1 H1E-LG Harry van Oort Wim Driessens   / Maartje Nouwen
04-04-2020 16:00 Were-Di MB 1 Detac MB 2 MB2H2-AF Martien Meulendijks Jos Leenders  / Guusje Vogels
             
             
Zaalwacht Martien Meulendijks Jochen Uitterlinden    

 

 

 

  Henk Leenders     scheidsrechter Teller
Datum Tijd Team thuis Team uit Code    
18-04-2020 14:00 Were-Di JC 1 VC Blox JC 1 JC2F2-BA Anne van de Ligt Hilke van Schijndel
18-04-2020 14:00 Were-Di DS 2 Vocala DS 2 D2H-GF Martien Meulendijks Sylvie van de Eijnde 
18-04-2020 16:00 Were-Di DS 3 SOMAS/Activia DS 8 D3J2-AF Jochen Uitterlinden Nova Vogels/ Tigo van Dooren
18-04-2020 18:00 Were-Di MB 1 TFC MB 1 MB2H2-AC Anne Goossens Puck Hofs
18-04-2020 18:00 Were-Di DS 1 VC Bravo DS 1 DPC-GF Regio Roos Janssen Duighuizenhier
© vc Were Di. All Rights Reserved.