headerimg

Teamindeling 2019

seizoen  2019- 2020

Voorlopige teamindeling voor het seizoen 2019/2020 Mocht je vragen hebben over deze indeling, kun je terecht bij de TC. mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Sportieve groet van de TC
Linda Meulendijks
Sabine Morelissen
Sander van den Crommenacker
Monique Hofs
Iwan Vorstenbosch

Dames 1
Promotieklasse
1. Anne van der Ligt
2. Anouk van den Eijnde
3. Elke Dekkers
4. Jasmijn Niezen
5. Karlijn Verhofstad
6. Linda Meulendijks
7. Mariska de Greef
8. Marsja van Leest
9. Steffie van Lankveld

     

 

 

Dames 2
2e klasse
1.    Anne Goossens
2.    Annette van der Heijden
3.    Imani Croymans
4.    Indy Tünnissen
5.    Lieke Snoeks
5.    Lucie Bolečková
6.    Maud van den Eijnden
7.    Maureen Boonaerts
8.    Robin Bouman
9.    Romy van Oosterwijk
10.  Sanne van den Hurk

Dames 3
3e klasse
1.    Anne van Gend
2.    Britt van Dijk
3.    Janneke Nouwen
4.    Kayleigh Vogels
5.    Maartje Rutten
6.    Ole Bosscher
7.    Puck Hofs
8.    Roos Jansen Duighuizen
9.    Samira Vogels
10.  Sylvie van den Eijnde
11.  Vieve Biemans

     
Meisjes 1
Meisjes B 1e klasse
1. Demi de Wolf
2. Dienke Merks
3. Eline Megens
4. Hilke van Schijndel
5. Imke Heesakers
6. Maud Adriaans
7. Milou Grassens
8. Nova Vogels

   Meisjes 2
Meisjes C 2e klasse
1. Britt van de Elzen
2. Hailey Brouwers
3. Iris van de Ven
4. Janske Spierings
5. Luna Hurkmans
6. Suze Verbakel
7. Xanne vd Valk
 
Meisjes 3
Meisjes C 1e klasse
1. Guusje Vogels
2. Linde Lucius
3. Maartje Nouwen
4. Meijke Adriaans
5. Noor van der Steen
6. Sanne van Schijndel
7. Sien de Bont
8. Tess van Dommelen

   

 

Heren 1
1e klasse
1.    Brian van der Ligt
2.    Dennis van Oosterhout
3.    Iwan Vorstenbosch
4.    Jeroen Smits
5.    Kevin Robbescheuten
6.    Nils Raijmakers
7.    Sander van den Crommenacker
8.    Tim van den Hurk
9.     Frans van der Velden
10.   Jeroen Egelmeers

   Jongens 1
Jongens C 2e klasse
1. Luca Jansen
2. Lucas Aerts
3. Ot van Duijnhoven
4. Steyn Luursema
5. Sven Daniels
6. Teun Leenders
7. Tigo van Dooren
 

 

© vc Were-Di. All Rights Reserved.

nevobo competitie